• WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

  Tarih: 2010.12.16 | Kategori:Genel | Etiketler:

  Türkiye Beyazay Derneği Iserlohn Şubesi web sitesine hoşgeldiniz.

  Saygı değer dostlar;
  Öncelikle sayfamızın oluşumunda büyük payı olan  DITIB Iserlohn Merkez Camii Yönetim Kurulu üyesi Bilgisayar Mühendisi Sayın  Vedat Özdemir ‘e sonsuz şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunarız.Kendisi profesyonel olmasına rağmen hiç bir karşılık beklemeden bu siteyi hazırlayıp şubemizin hizmetine sunmuştur.Bizlere vermiş olduğu bu çok büyük destek ile bizleri cesaretlendirmiştir.

  Saygı değer sevgili gönül dostlarımız;

  Bundan böyle sayfamızdan hizmetlerimizi takip edebilir,bizlere yazabilirsiniz.  Beyazay Iserlohn derneğimiz ile alakalı, engellilerimiz ile ilgili sorularınızı ve bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.Bizlere yol gösterebilirsiniz.
  Bizler sizlere daha yakın olabilmek için bu web sitesini  açtık.Engelli kardeşlerimizi bizlerle tanıştırmanızı ve faaliyetlerimizde bizlerle birlikte olmaları için  gerekli destek ve çalışmaları yapmanızı rica ediyoruz.Bizde bu konuda hep sizlerle birlikte olacağız.  Sizleri sayfamızda ve derneğimizde görmekten ,sizleri ağırlamaktan,maddi ve manevi bizlerle birlikte olmanızdan  mutluluk duyarız

  Sayfamızın BEYAZAY ISERLOHN DERNEĞI´mize  hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.
  Tüm dostlarımızı sayfamıza bekler saygı sevgi ve selamlarımızı sunarız.
  Saygılarımızla..

  Vedat ÖZÇELİK
  TÜRKİYE  BEYAZAY DERNEĞİ
  Iserlohn Beyazay Şube Başkanı